Podzimní novinky z Hořovic

Vážení přátelé,

 

školní rok se naplno rozběhl a v Delicii se začínají dít veliké změny. Ráda bych Vám řekla jaké.

 

100 let

Příští rok oslavíme stoleté výročí výroby akordeonů a harmonik v Hořovicích. Chystáme pro Vás výroční stobasový akordeon s novým designem a lepším zvukem. Grafický návrh nového modelu si můžete prohlédnout na fotografii v příloze. Součástí stoletých oslav bude také velkolepý koncert, který se uskuteční 26. září 2020 v Hořovicích. Součástí koncertu bude komentovaná prohlídka fabriky a budete mít možnost navštívit naše malé muzeum harmonik.

 

Jméno pro heligonku?

Připravujeme pro vás nový model heligonky řady Hlaváček. Nástroj už je zcela hotový, ale aby mohl jít do světa, potřebuje jméno. Vaše nápady můžete posílat na mail delicia@delicia.cz do 31. října a jako předmět zprávy prosím uveďte "Jméno pro heligonku". Autor vítězného návrhu získá dřevěnou pamětní desku a komentovanou prohlídku naší výroby v Hořovicích.

 

Akordeon s vyššími basy

Novinkou letošního roku je akordeon s vyššími (většími) basy, který má basovější zvuk při zachování rychlého nástupu tónu. Tento model si můžete vyzkoušet ve fabrice nebo na našem stánku v rámci Mezinárodních akordeonových dnů v Praze (31.10. - 3.11.). Zde bude také k vyzkoušení náš nový model (prozatím) bezejmenné heligonky.

 

Aktuální dění můžete sledovat na Facebooku nebo Instagramu:

www.facebook.com/deliciaaccordions

www.instagram.com/delicia_accordions

 

Přeji Vám mnoho hudebních úspěchů a klidné podzimní dny.

 

S pozdravem,

 

Stanislava Koutná

majitelka firmy Delicia

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Zásady používání cookies.