Historie značky DELICIA

Výroba akordeonů a harmonik v Hořovicích má již téměř 100 letou tradici. Průmyslové počátky sahají do roku 1920. Zakladatelem výroby byl známý továrník a obchodník pan Josef Kebrdle. Po znárodnění v roce 1948 získal podnik název Harmonika, později převzal název značky DELICIA. V současné době je vlastněn firmou DELICIA accordions s.r.o. a mimo standardní nástroje firma nabízí ještě speciální nástroje pro nejnáročnější zákazníky.

Stoletá tradice a dlouhodobá zkušenost našich zaměstnanců dávají vzniknout krásným a kvalitním nástrojům - od školních po profesionální a mistrovské. Ty jsou vyráběny nejen pod značkami renomovaných zahraničních firem, ale i pod našimi značkami a jsou vyvážené téměř do celého světa.

Největší uplatnění nacházejí v sousedním Německu, Holandsku, Itálii, Francii, Belgii, Dánsku, Jižní Korei, Japonsku, na Novém Zélandu, Anglii i Irsku. Nové trhy nalézáme i v USA a první kroky podnikáme na ruském trhu. Celkově se tak dostane do světa více než 95 % naší produkce. Samozřejmě uspokojujeme i zájem tuzemských odběratelů a nákup přímo v závodě nabízíme i individuálním zájemcům. K tomu všemu nerozlučně patří kvalitní záruční i pozáruční servis na všechny světové značky akordeonů.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Zásady používání cookies.