OPRAVY AKORDEONŮ, HELIGONEK A HARMONIK

Trápí Vás, že Váš akordeon není v perfektním stavu? Chcete nechat svůj nástroj naladit? Nebo potřebujete provést kompletní opravu? Máme dlouholetou praxi a nabízíme opravy akordeonů i heligonek různých značek i stáří. Váš nástroj bude opět jako nový. Nabízíme:  

Přesnou cenu opravy Vám umíme sdělit až poté, co nástroj prohlédne hlavní technik. Nástroj můžete dovézt osobně do Hořovic, nebo je možné jej zaslat jakoukoliv dopravní společností.

Minimální cena opravy je 500 Kč.

Pokud máte zájem o opravu, neváhejte nás kontaktovat.

RENOVACE HISTORICKÝCH HARMONIK

Máte doma historickou harmoniku nebo heligonku a chcete ji dát do původního stavu? Restaurujeme staré nástroje a atypické modely. Díky zázemí velké fabriky jsme schopni chybějící díly vyrobit a doplnit tak i nekompletní nástroj. Rádi také vykoupíme Váš starý nástroj v případě, že se bude hodit do naší historické expozice heligonek a akordeonů. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Můžete využít našich webových stránek  a projít si bohatou nabídku klávesových akordeonů, knoflíkových harmonik a heligonek.
Zajímavé nabídky naleznete také v sekci Výprodej.

Vybere si u nás každý. Akordeon pro děti, tahací harmonika pro začátečníky, nebo samouky? Delicia nabízí tradiční ruční výrobu a přátelský přístup.

Chcete-li se dozvědět více o konstrukci akordeonů, doporučujeme si přečíst tento článek, který Vám představí jednotlivé části harmoniky a jejich důležitost.
https://cs.wikipedia.org/

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ​

Opravy akordeonů a heligonek

Barva
Typ hlasů