TYPY HLASŮ

Výběr hlasů má zásadní vliv na zvuk Vašeho nástroje. 

 Na základě dlouholetých zkušeností jsme vybrali takové hlasové třídy, u kterých garantujeme stálé ladění, dobrý nástup tónů, dlouhou životnost a především skvělý zvuk. Vyrábíme nástroje, za které se můžeme postavit, proto používáme výhradně hlasy českého výrobce Harmonikas spol. s r.o.

http://www.harmonikas.cz

SPECIAL

Střední třída lounských hlasů. Destička je duralová a jazýček je vyroben z pružinové oceli. Díky tomu hlas perfektně drží ladění a garantuje příjemný zvuk nástroje. Tato hlasová třída nabízí nejlepší poměr cena/výkon a je vhodná pro začátečníky nebo nenáročné profesionály.​

Typický hlas SPECIÁL najdete v:

A MANO

Nejvyšší třída hlasů. Vyrábí se technologií elektro-erozivního obrábění, která zaručuje nejvyšší možnou přesnost. Hlasy skvěle nastupují v pianissimu a bez problémů zvládnou extrémní forte. Tuto třídu docení profesionálové a nároční hráči, kteří chtějí jen to nejlepší.​

A MANO je hlas užívaný ve:

Výročním akordeonu CARMEN 100, či některých 
klávesových a knoflíkových akordeonech.

DIX MOSAZ/DIX ZINEK

Tato třída navazuje na tradici starých německých hlasů. Hlasové destičky jsou vyrobeny z mosazi nebo zinku, a díky tomu mají specifickou barvu tónu. Vyznačují se lehkým nasazením tónu, rychle reagují na hru pianissimu a forte fortissimu. Tyto hlasy dáváme pouze do heligonek.

A MANO MOSAZ


Tímto typem hlasů osazujeme pouze náš model Hlaváček Mosaz. Jsou kombinací nejkvalitnějších hlasů A MANO a mosazné hlasové destičky, která zaručí dokonalý zvuk s okamžitou odezvou jak v pianissimu tak ve fortissimu.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ​

Typy hlasů

Barva
Typ hlasů